Zajęcia weekendowe na krakowskich uczelniach

b_300_300_16777215_00_images_phocagallery_2018-2019_zajecia-weekendowe-na-uczelniach_20180930_132445_HDR.jpgW ubiegłym tygodniu uczniowie Technikum Żywienia i Technikum Informatycznego przez trzy dni uczestniczyli w dodatkowych zajęciach rozwijających, zorganizowanych w formie naukowych warsztatów weekendowych. Zajęcia prowadzone były na krakowskich uczelniach w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spolecznego. Uczestnicy warsztatów wraz z uczniami innych szkół Małopolski mieli okazję poznać uczelnie  i sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Uczniowie Technikum Żywienia wraz z opiekunem, panią Dorotą Hyży, odbyli zajęcia na Uniwersytecie Rolniczym w obszarze Żywność oraz odwiedzili winnicę Garlicki Lamus. Uczniowie Technikum Informatycznego z Panią Moniką Zacharą -Moskal brali udział w zajęciach na Uniwersytecie Pedagogicznym w obszarze Język angielski zawodowy, a także zwiedzali Kraków z przewodnikiem w języku angielskim. Dodatkową atrakcją pobytu był udział w Małopolskiej Nocy Naukowców. Na zakończenie weekendu, grupa sześciu naszych uczniów otrzymała drobne nagrody rzeczowe za wiedzę i zaangażowanie w zajęciach.

Hits: 2185