Czytaj więcejW dniu 21 września w naszej szkole odbyły się Dni Kultury Hiszpanii promujące projekt „Hiszpania dla zawodowców”. Na szkolnym dziedzińcu uczniowie, nauczyciele oraz mieszkańcy Żabna mogli skosztować przystawek i dań  hiszpańskiej kuchni przygotowanych przez absolwenta naszej szkoły. W tle rozbrzmiewała hiszpańska muzyka, a na ustawiony w cieniu lipy ekranie można było obejrzeć filmy i zdjęcia z pobytu uczniów w Sewilli. Wszyscy dobrze się bawili, a słońce świeciło równie mocno jak w Hiszpanii.
Czytaj więcej

Hits: 2311
Czytaj więcej

Czytaj więcejW dniu 22 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego odbyła się prezentacja związana  z pobytem uczniów w Hiszpanii,  uczniowie biorący udział w projekcie „ Hiszpania dla zawodowców” otrzymali z rąk Pani Dyrektor Certyfikaty oraz Europass – Mobilność.
Hits: 4793
Czytaj więcej

Czytaj więcejGrupa 25 uczniów naszej szkoły wyjechała na miesięczny staż do Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe będą zdobywać w firmach i przedsiębiorstwach w Sewilli.
Wyjazd finansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.


Czytaj więcej

 

 

 

Hits: 2315
Czytaj więcej

Read more ...Z dniem 6 września rusza nabór uczestników do projektu „ Hiszpania dla zawodowców” w ramach programu Erasmus.

Do Konkursu mogą przystąpić uczniowie spełniający poniższe kryteria:
a) Są uczniami klas drugich i trzecich Technikum handlowego i informatycznego w roku szkolnym 2017/2018
b) Kształcą się w zawodach: technik handlowiec i technik informatyk.
c) Są zainteresowani zawodem w którym się kształcą.
d) Będą brać udział we wszystkich zaplanowanych działaniach projektowych, mających na celu lepszemu przygotowaniu się do odbycia czterotygodniowej praktyki zagranicznej w Hiszpanii.
e) Brali udział w organizowanych przez naszą szkołę uroczystościach szkolnych i promowali kierunek nauczania technik handlowiec i technik informatyk podczas imprez branżowych międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich czy międzyszkolnych.
f) Wypełnili poprawnie formularz Aplikacyjny i złożyli go do koordynatora projektu.
g) Przynieśli zgodę rodziców na wyjazd za granicę.
h) Posiadają zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań lub zalecenia dla uczniów z problemami zdrowotnymi pozwalające na udział ucznia w praktykach za granicą.

Koordynator Robert Grajdura

Hits: 7393
Read More