Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

b_300_300_16777215_00_images_phocagallery_2021-2022_rozpoczecie-2021-2022_IMG_0485.JPGNowy rok szkolny rozpoczęliśmy uroczystą Mszą świętą, po której za pocztem sztandarowym przeszliśmy na halę sportową, gdzie odbyło się ogólne spotkanie uczniów i nauczycieli z dyrektorem szkoły.

Pani dyrektor Agnieszka Kurzydym przywitała wszystkich uczniów i nauczycieli, szczególnie ciepło witając uczniów klas pierwszych Technikum i Szkoły Branżowej I Stopnia a następnie w imieniu wszystkich podziękowała za długoletnie pełnienie funkcji kierowniczych na stanowisku wicedyrektora oraz dyrektora szkoły pani Agacie Wajdzie-Tylek.

Pani Dyrektor wspomniała o przypadającej na dzień  1 września 82 rocznicy wybuchu II wojny światowej i upamiętnieniu tego wydarzenia  zapaleniem zniczy pod Pomnikiem poległym i walczącym w obronie ojczyzny.

Życząc wszystkim owocnej pracy  w bieżącym roku szkolnym , poinformowała o przydziale wychowawstw, pogratulowała uczniom klasy czwartej Technikum zdania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe  i  przypomniała o obowiązujących w szkole zasadach bezpieczeństwa i obostrzeniach związanych z pandemią Covid19. Ponadto przekazała uczniom zaproszenie dla rodziców na zebrania informacyjne, które odbędą się  7 września o godz. 16.30.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.