
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na uroczyste zakończenie roku szkolnego!
26 CZERWCA OD GODZ. 8:00
godz. 8.00 – MSZA ŚWIĘTA w kościele w Żabnie.
Po zakończeniu Mszy Świętej przejdziemy za sztandarem do Centrum Kultury w Żabnie, gdzie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Po części oficjalnej wracamy do szkoły, gdzie w wyznaczonych salach lekcyjnych wraz z wychowawcami odbędzie się rozdanie świadectw.
Zapraszamy wszystkich!
